Katrin sander

Kim jestem?

Nazywam się Katrin Sander-Tóth. Jestem trenerką języka mówionego i pomagam ambitnym dorosłym rozgadać się po niemiecku.
 
Uczę praktycznego języka. Pokazuję strategie radzenia sobie z niezręczną ciszą i pomagam znaleźć balans między językiem formalnym, a potocznym. Podpowiadam jak mówić po niemiecku, by brzmieć naturalnie i mieć lepszą wymowę. 

Na co dzień pracuję z osobami, które planują zmianę w swoim życiu zawodowym lub prywatnym. Przygotowuję do wyprowadzki za granicę oraz do pracy z językiem niemieckim. Uczę języka korzyści i pomagam nabrać pewności siebie, by lepiej wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Wspieram w coraz lepszym prezentowaniu siebie, swoich pomysłów i profesjonalnym reprezentowaniu firmy na arenie międzynarodowej. 

Natury nie da się oszukać

Nauczanie to wypadkowa moich mocnych stron, zwanych talentami. Sposób w jaki działam pomaga moim kursantom szybciej robić postępy i osiągać większą swobodę w mówieniu. Według Instytutu Gallupa moje dominujące cechy to:
odkrywczość

Odkrywczość

Jestem zafascynowana pomysłami i ideami. Nieustannie tworzę i chętnie sięgam po nieszablonowe rozwiązania. To z pewnością dlatego, że potrafię odnaleźć związki pomiędzy zjawiskami, które z pozoru są różne. Nie masz jeszcze skutecznego sposobu nauki? Będziemy tak długo szukać, aż znajdziemy idealną dla Ciebie metodę. Pomysłów na pewno nam nie zabraknie.
Indywidualizacja

Indywidualizacja

Intryguje mnie niepowtarzalność każdej osoby. Największą wartość w człowieku widzę poprzez unikalne połączenie cech i umiejętności. Indywidualne podejście pozwala mi lepiej zrozumieć kursantów i ich bolączki, by następnie zaproponować rozwiązania szyte na miarę. Moja główna zasada: wspieram, nie oceniam.
Uczenie się

Uczenie się

Wierzę, że najlepszą inwestycją w życiu jest inwestycja w siebie. Ekscytują mnie różne sposoby zdobywania wiedzy i trenowania umiejętności. Oprócz rezultatów ważne jest dla mnie poznawanie siebie i poszerzanie strefy komfortu. To właśnie doświadczając różnych sytuacji stajemy się bardziej pewni siebie. Chętnie wspieram innych w odkrywaniu swoich mocnych stron. Na zajęciach eksperymentuję z różnymi formami nauki, by znaleźć metodę, która jest skuteczna i przyjemna. 
Wizjoner

Wizjoner

Do działania napędza mnie wizja przyszłości. Dzięki niej inspiruję innych do zmiany. Walt Disney miał rację, mówiąc: “Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.” Wierzę, że płynne mówienie po niemiecku jest w zasięgu każdego. Wystarczy odpowiednio dobrana metoda i trochę Twojej pracy, by efekty przyszły szybciej, niż się tego spodziewasz. 
Ukierunkowanie

Ukierunkowanie

Mając konkretną wizję przyszłości potrafię wyznaczyć kierunek, podążać nim i dokonywać niezbędnych korekt do realizacji celu. Koncentracja na tym, co ważne, ułatwia osiąganie celów. Swoich klientów wspieram, dając konkretne wskazówki, jak pracować z językiem. Zawsze szukam metod, które działają, ale nie wiążą się z ogromnym wysiłkiem i poświęcaniem mnóstwa czasu.

Po co to wszystko?

Moją misją jest wspieranie dorosłych w odzyskaniu sprawczości językowej. Chcę, żeby osoby uczące się j.niemieckiego bardziej ufały sobie i swoim kompetencjom. 

Dlatego chętnie pokażę Ci, jak wykorzystywać słówka i struktury gramatyczne, które już znasz.  Udowodnię, że da się mówić płynnie po niemiecku na każdym etapie nauki. 
sprawdzam >>
Katrin Sander

Potrzebujesz dowodów?

Sprawdź, co mówią o mnie moi klienci:

Masz pytania?

Tu umówisz się
na wstępną rozmowę
sprawdzam kalendarz >>
crosschevron-down