Lucyna Milanowska

Jeśli szukasz nauczyciela języka, który jest pełen pasji, poświęcenia i prawdziwie zaangażowany w pomoc w osiągnięciu Twoich celów, nie musisz się już dłużej rozglądać.

Katrin ma dar przedstawiania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób i sprawia, że są one łatwe do zrozumienia. Potrafi błyskawicznie dostosować swoje podejście do stylu uczenia się każdego studenta, co było dla mnie prawdziwym przełomem.
Cierpliwość, wytrwałość i pozytywne nastawienie Katrin pomogły mi przezwyciężyć mój strach przed mówieniem po niemiecku. Z dumą mogę powiedzieć, że chociaż mój niemiecki jest daleki od doskonałości, nie boję się mówić. Pracowałam wcześniej z różnymi nauczycielami i wypróbowałam sporo metod, ale dopiero z Katrin przestałam dążyć do perfekcji i po prostu zaczęłam mówić. To jest dokładnie to, czego potrzebowałam!

Katrin jest też niesamowicie sympatyczna i daje dużo radości i satysfakcji z pracy, dzięki czemu każda lekcja jest po prostu przyjemnym doświadczeniem.
Co więcej, pomaga pokonać wszystkie przeszkody i problemy. Potrafi przedstawić pięć różnych rozwiązań na każdą wymówkę, którą mogłam wymyślić 😉. To nie tylko nauczycielka języka, to językowy ninja.